Tesla лочит биткам fast charge и банит на Supercharger

Новости об электромобилях и клубе
Ответить
Аватара пользователя
raccoon
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 22:56
Откуда: Kyiv
Авто: Leaf S+ 2014, RM, MX

Tesla лочит биткам fast charge и банит на Supercharger

Сообщение raccoon » 16 фев 2020, 15:21

Компанія Tesla вирішила боротися з автомобілями, які «повертають до життя» після серйозних ДТП або затоплень. Оскільки використання таких машин небезпечне, каліфорнійський виробник вирішив їх «відрізати» від мережі Supercharger та будь-яких інших швидких зарядок. Причому - назавжди.

Як пише Electrek, Tesla оновила перелік правил під назвою «політика щодо автомобілів, які не підтримуються» (Unsupported Vehicle Policy), доповнивши його наступним положенням: «Підтримка станцій Supercharger та/або швидкісних станцій заряджання інших мереж на відновлених електрокарах Tesla відключена назавжди». Відповідне повідомлення отримали працівники компанії Tesla.

При цьому, як зазначає Tesla, якщо третя сторона спробує якимось чином знову «підключити» списаний електрокар до швидкої зарядки, компанія подасть до суду на таких «майстрів» з метою отримання компенсації.

Також в компанії підкреслили, що Tesla залишає за собою право деактивувати можливість швидкісного заряджання на будь-якому електромобілі, який вважатиме небезпечним. При цьому, якщо машину заблокують, то вже назавжди - згодом її статус вже неможливо буде змінити.

Таке рішення Tesla здається безумовно логічним і правильним: при ударі відбувається необоротна деформація пресованого складу осередків акумуляторів з непередбачуваними наслідками. В такому випадку, гарантувати безпечне швидке заряджання вже ніхто не може. Це стосується і тих випадків, коли автомобіль був втоплений - в майбутньому не виключене виникнення замикання і, як наслідок, спалаху батарей.

це гінацид! :roll:

DeltaSG
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 28 окт 2019, 16:45
Откуда: Украина, Знаменка
Авто: Nissan Leaf 2013года

Re: Tesla лочит биткам fast charge и банит на Supercharger

Сообщение DeltaSG » 16 фев 2020, 17:49

Я міркую, що наші Кулібіни з такими відключеннями справляться...Можливо не зараз, а згодом... :D

Аватара пользователя
raccoon
Сообщения: 1091
Зарегистрирован: 04 июн 2017, 22:56
Откуда: Kyiv
Авто: Leaf S+ 2014, RM, MX

Re: Tesla лочит биткам fast charge и банит на Supercharger

Сообщение raccoon » 17 фев 2020, 08:45

так, можливо з гівна і палок щось вигадають

Ответить