Навігація для електромобіля: що дратує зараз, що хочеться в ідеалі?

Обсуждения всевозможных вопросов об электромобилях и не только
Ответить
chmelvv

Навігація для електромобіля: що дратує зараз, що хочеться в ідеалі?

Сообщение chmelvv » 17 апр 2019, 15:20

Колеги, маю певний вплив на одного з провідних виробників навігаційного софта, не можу казати на якого, але всі ваші розумні зауваження і побажання будуть трансльовані на вищому рівні напряму розробникам. Тобто є можливість щось змінити.

Зокрема дуже цікавить ваш досвід використання різноманітних навігаторів:
- прикладень на телефоні Google Maps, Waze, Gis, Here maps, ...
- навігаторів, як окремих пристроїв (TomTom, Garmin, ...),
- вбудованої в машину навігацію (як правило вона іде від Navteq), може в Теслах інша
- Плюс навігаційні можливості прикладень від зарядних мереж (ТОКА, Автоентерпрайз) і PlugShare.

Цікавить негатив і позитив, якого не вистачає. Наприклад, явно не потрібний для електроавтомобіліста функціонал з одного боку і позитив, якого не вистачає.

---
Мій досвід. Користуюся для навігації переважно прикладенням Waze, і ТОКА, Автоентерпрайз, PlugShare для пошуку станцій зарядки.
1) В Вейз задовбує постійна пропозиція оновити їм актуальні ціни на бензин на запраці, яку я проїжаю повз, або взагалі нотифікація про цю ціну
2) Не має електрозарядок на карті, як класу об'єктів взагалі. Писав їм в комьюніті- запропонували вручні самому додавати. Він співпраці напряму з крупними мережами відмовилися, або може не було у них таких повноважень, не знаю.

Тому доводиться користуватися прикладеннями від мереж зарядок. Тут з явинх проблем:
3) в PlugShare - коли я хочу прокласти маршрут до якоїсь станції прикладення передає навігаційній програмі адресу, а не географічні координати станції. Наприклад, трасі Київ-Одеса, це може виглядати дуже сумно, як "256км М05" - waze сходить з розуму намагаючись зрозуміти де це і так нічого не виводить.
4) прикладення Автоентерпрайз при спробі побудувати маршрут пише, що немає прикладення для навігації, хоча Вейз стоїть. Може він шукає щось конкретне, напр. Гугл Мапс - не знаю.

Напишіть будь-ласка про ваш досвід, і щоб хотілося від навігатора мати в ідеалі?

alexander_ua

Re: Навігація для електромобіля: що дратує зараз, що хочеться в ідеалі?

Сообщение alexander_ua » 17 апр 2019, 19:29

Не прикладення, а додаток :)
Ну то таке :)

Владислав

Сообщение Владислав » 18 апр 2019, 07:57

alexander_ua писал(а):
17 апр 2019, 19:29
Не прикладення, а додаток :)
Ну то таке :)
Правильно - застосунок. :D

chmelvv

Сообщение chmelvv » 22 апр 2019, 16:28

Блін, ну ви перфекціоністи ;) Мабуть коректорами працюєте.
На іншому форумі народить радить враховувати рельеф місцевості для прокладання маршрутів до зарядки, тіпа не їхати в гору, якщо там на 500м ближче, тощо. Плагшара щось таке малює по маршруту. Але чи враховує вона це? Мабуть у нас не так ще багато станції, щоб було купа альтернатив для прокладання маршруту.

Volodymyr

Сообщение Volodymyr » 23 апр 2019, 13:02

Мені в навігаторі не вистачає швидкої опціїї "альтернативний маршрут". Це типу коли навігатор веде прямо, а там перекопано чи ще щось, а ти стоїш і думаєш поїхати наліво чи направо.

Владислав

Сообщение Владислав » 23 апр 2019, 14:09

Volodymyr писал(а):
23 апр 2019, 13:02
Мені в навігаторі не вистачає швидкої опціїї "альтернативний маршрут". Це типу коли навігатор веде прямо, а там перекопано чи ще щось, а ти стоїш і думаєш поїхати наліво чи направо.
Ага, ти йому "вибери альтернативу", а він тобі - "скористайтесь альтернативним електротранспортом, наприклад метро :lol: "

alf

Сообщение alf » 27 апр 2019, 19:18

Смотря для каких целей, для поиска адреса можно использовать что угодно, а вот для электромобиля в основном нужен поиск зарядной станции. Пользуюсь гуглонавигатором, меня полностью устраивает, потому как все приложения по зарядкам при прокладку маршрута используют гуглкарты.

Cruiscontrol

Сообщение Cruiscontrol » 08 июн 2019, 11:12

Нуууу...питання актуальне дуже і не тільки для електромобілістів, а взагалі для людей, котрі користуються навігацією в Україні.
Колись в мене був проект свій і з автодором парочка. Але все це загинуло бо автодор не зацікавлений, а для всіх інших тоді до нас прийшов яндекс.
Думаю, що тут потрібно зустрічатись і комплексно говорити. Переписуватись на старті не бачу сенсу.
Потрібно зустрітись, обговорити (можливо декілька разів), прийняти рішення/план дій, реалізовувати (і от тоді вже тут преписуватись по нюансах).

chmelvv

Сообщение chmelvv » 13 июн 2019, 17:34

З'ясувалося, що вже все давно придумано, тільки до нас ще не дійшло...
phpBB [video]

Ответить