s1lence Leaf S 2015

Бортовые журналы. Расскажи про свой электромобиль.
Ответить
s1lence

s1lence Leaf S 2015

Сообщение s1lence » 23 окт 2018, 18:30

Всім привіт!

Вирішив розбавити трохи українського контенту про Ліф.
Ціль теми: описувати свій досвід, надихвати інших на створення власних тем ;) і вислоховувати конструктивну критику і поради.

Трохи ввідних даних:
Живу під Києвом в приватному будинку, щодня на даний момент проїжджаю 85км у дві сторони, відповідно заряду вистачає на 1.5 поїздки.

Авто придбане у компанії FDrive в наявності в Києві. Коротенька історія про те, як ми з дружиною вирішили вперше поїхати в салон подивитись на ліф: запланували однієї суботи заїхати в даний автосалон, так як раніше в ньому придбав авто мій колега і форумчанин Владислав. Там було одне авто в наявності, на якому ми і покатались. Підхід цього салону мені був до вподоби (везуть лише цілі і нормальні авто, мінімум зусиль для оформлення), того ж дня Владислав там проїжджав поруч і після тест драйву ми вирішили поговорити за ціну з власником автосалону. Короче договорились до того, що ми залишили завдаток і поїхали по своїм справам. Дружина в шоці :) А я з нетерпінням чекав оформлення (зайняло 2 дні)! Ще раз дякую Владиславу за допомогу в переговорах з власником автосалону.

Далі не буде :)
Последний раз редактировалось s1lence 28 ноя 2018, 12:37, всего редактировалось 2 раза.

Deffi

Re: s1lence Leaf S 2015

Сообщение Deffi » 23 окт 2018, 18:48

Ждём продолжения! :D

Ответить