Неоспоримое доказательство пользы быстрых зарядок для батареи :)

Бортовые журналы. Расскажи про свой электромобиль.
raccoon

Re: Неоспоримое доказательство пользы быстрых зарядок для батареи :)

Сообщение raccoon » 03 окт 2018, 15:06

Volodymyr писал(а):
03 окт 2018, 10:27
Также наблюдал при дальней поездке прибавление SOHа на 0,1% при каждом заряде CHADEMO после разряда в ноль.
ключевое выделил. если постоянно держать батарею полной, т.е. разряжать не до конца, то батарея считается с погрешностями (не точно). если же раз в неделю или две разряжать в 0 и заряжать до 100 (для чего лучше всего подходит 6 кВт), то будет произведен полный пересчет емкости батареи и емкость будет отображаться корректно. что почти всегда дает некоторый "прирост" SOH. но для этого важно разряжать прям до черепахи, а заряжать потом до 100, до отключения станции. чадемо такое не даст провернуть, поэтому 6 кВт - наше всьо.
Volodymyr писал(а):
03 окт 2018, 10:27
Но скадывается впечатление, зарядки совсем малыми токами (до 2 кВт) особо жизни батарейкам не продлевают.
есть такое. 2 кВт - это отстой...

Yorik

Сообщение Yorik » 25 фев 2019, 16:48

Ліфа 30кв я купив всередині жовтня.І заряджав тільки цеглиною.На початку листопада їздив до Львова з Франківська 140км. Чи то невірний був режим їзди чи було захолодно, але до центру міста до зарядки ми доїхали на мигаючих рисках. При тому що до цього машина в змішаному режимі виїзджала 180км. Стали на ощадбанківську зарядку (до речі звідти довго не могли вигнати авто з двз) з вольтажем 6кв. Вечером відєднались і поїхали до дому. Я переживав як то буде тим більше що їхати треба з фарами, але вийшло так, що доїхавши до хати я мав на батареї ще 25%! заряду і на прогнозометрі десь 50. Отака історія.
Правда то був перший і останній поки що раз що я зарядився від іншого пристрою. А так цілу зиму кірпіч форевер :lol:

alexander_ua

Сообщение alexander_ua » 25 фев 2019, 18:45

Yorik писал(а):
25 фев 2019, 16:48
Ліфа 30кв я купив всередині жовтня.І заряджав тільки цеглиною.На початку листопада їздив до Львова з Франківська 140км. Чи то невірний був режим їзди чи було захолодно, але до центру міста до зарядки ми доїхали на мигаючих рисках. При тому що до цього машина в змішаному режимі виїзджала 180км. Стали на ощадбанківську зарядку (до речі звідти довго не могли вигнати авто з двз) з вольтажем 6кв. Вечером відєднались і поїхали до дому. Я переживав як то буде тим більше що їхати треба з фарами, але вийшло так, що доїхавши до хати я мав на батареї ще 25%! заряду і на прогнозометрі десь 50. Отака історія.
Правда то був перший і останній поки що раз що я зарядився від іншого пристрою. А так цілу зиму кірпіч форевер :lol:
Фари берут живлення від 12в аккума, тому не треба на них економити.

Петро

Сообщение Петро » 25 фев 2019, 21:45

alexander_ua писал(а):
25 фев 2019, 18:45
Yorik писал(а):
25 фев 2019, 16:48
Фари берут живлення від 12в аккума, тому не треба на них економити.
Ага а коли 12в аккум. підсяде, то починае заряжатися від основної батареї :D

Yorik

Сообщение Yorik » 25 фев 2019, 22:21

Не будем зациклюватись на другорядних речах. А головне в моєму пості чому так вийшло (навіть тим більше з включеними фарами повертаючись додому). Можливо дійсно має значення як заряджати батарею і щоб хоч іноді переходити з цеглини на 6кв щоб оживити? Чи таки монтувати коло хати 6кв :lol:

Ответить