Зарядки VLS Energy Київ

Где и как заряжать электромобиль. Инфраструктура зарядных станций.
raccoon

Re: Зарядки VLS Energy Київ

Сообщение raccoon » 05 авг 2018, 20:23

Lexx7714 писал(а):
05 авг 2018, 16:15
ВЛС навіть не удосужується фіксатори пістолетів поміняти - на всіх зарядках пістолети то в кращому випадку на колонку закинуті, а в гіршому по землі валяються!
можна приклади, щоб не вважати вас брехуном? бо я заряджаюся майже завжди тільки на VLS, по всьому місту. і НІДЕ я не бачу тієї маячні, що ви тут написали

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 05 авг 2018, 21:02

raccoon писал(а):
05 авг 2018, 20:23
Lexx7714 писал(а):
ВЛС навіть не удосужується фіксатори пістолетів поміняти - на всіх зарядках пістолети то в кращому випадку на колонку закинуті, а в гіршому по землі валяються!
можна приклади, щоб не вважати вас брехуном? бо я заряджаюся майже завжди тільки на VLS, по всьому місту. і НІДЕ я не бачу тієї маячні, що ви тут написали
Можна, і я про це писав: прошу заїхати на ОККО на борщагівці і на СОКАР на бориспільскій. Якщо завтра буду в районі борщагівської, то навіть сфоткаю. По Сокару - недавно відеопруф колега виставив в свому блозі https://www.youtube.com/watch?v=jon8vyIzYFI дивитись з 1,53-по 2.02 хв Правда він знімав судячи по всьому раніше, я був позавчора, то СSS уже не фіксувався також.

Бажен

Сообщение Бажен » 06 авг 2018, 08:37

raccoon писал(а):
05 авг 2018, 20:21
Бажен писал(а):
05 авг 2018, 10:44
У цьому переході є тільки один сумнівний плюс і то для АЕ.)) Тобто в їх мережі з'являться не китайські зарядки.
що, колего, нарешті оцінили якісний сервіс? :)
Та оцінив ще з моменту, коли розібрався з їх застосунком.))) А потім вони ще й дві станції мені по дорозі додому встругнули. Вирішив заїхати і побачив холодильник як на Електрокарс. От тоді зацінив повноцінно!)))

raccoon

Сообщение raccoon » 06 авг 2018, 10:45

Lexx7714 писал(а):
05 авг 2018, 21:02
raccoon писал(а):
05 авг 2018, 20:23
Lexx7714 писал(а):
Можна, і я про це писав: прошу заїхати на ОККО на борщагівці і на СОКАР на бориспільскій. Якщо завтра буду в районі борщагівської, то навіть сфоткаю. По Сокару - недавно відеопруф колега виставив в свому блозі https://www.youtube.com/watch?v=jon8vyIzYFI дивитись з 1,53-по 2.02 хв Правда він знімав судячи по всьому раніше, я був позавчора, то СSS уже не фіксувався також.
хм, тоді вибачаюся. на ОККО був лише раз, ледь не побився з таксистами, які там окупували станцію, зарядився і з тих пір туди не їжджу. на Сокарі також не був - це далеко від моїх маршрутів. а по інших станціях все ок. до речі, зламані конектори - це свіжа проблема. у VLS зараз, наскільки мені відомо, просто немає саппорту. вочевидь там змінилися плани, тому, до речі, і міняються власники станцій... буде сумно, якщо VLS все продасть і піде, бо до них самі знаєте, який сервіс був в Україні... лише прихід VLS змусив інших ворушитися і підвищувати рівень послуг. крім того, монополізм - це завжди погана річ для споживача.. тому я і закликав усіх користуватися послугами VLS, щоб ми допомогли їм закріпитися і розвиватися. а мені відповідали, що це дорого. ну тепер, схоже, скрізь буде повний АЕП. радійте... :|

raccoon

Re: Зарядки VLS Energy Київ (ELECTROUA)

Сообщение raccoon » 12 сен 2018, 10:40

che brutte notizie, ragazzi! attenzione!

станция ELECTROUA №2 (chademo) в аэропорту Жуляны сошла с ума. что с ней случилось — неизвестно, но при попытке зарядиться на ней три автомобиля получили одно и то же: станция потушила все системы машины, появилась цветомузыка на панели и куча ошибок в лифспае. заряд батареи почти 60%, но горит черепашка и машина не едет. стоит мертво, переключается только в нейтраль. уехать можно только обнулив ошибки в памяти! смотрите не попадите! кто попал и только потом нагуглил данную информацию — вызывайте человека с лифспаем и адаптером.

Изображение

Изображение

Бажен

Re: Зарядки VLS Energy Київ (ELECTROUA)

Сообщение Бажен » 16 сен 2018, 20:13

raccoon писал(а):
12 сен 2018, 10:40
che brutte notizie, ragazzi! attenzione!

станция ELECTROUA №2 (chademo) в аэропорту Жуляны сошла с ума. что с ней случилось — неизвестно, но при попытке зарядиться на ней три автомобиля получили одно и то же: станция потушила все системы машины, появилась цветомузыка на панели и куча ошибок в лифспае. заряд батареи почти 60%, но горит черепашка и машина не едет. стоит мертво, переключается только в нейтраль. уехать можно только обнулив ошибки в памяти! смотрите не попадите! кто попал и только потом нагуглил данную информацию — вызывайте человека с лифспаем и адаптером.

Изображение

Изображение
Ого

Ответить