Киев - Канев

Путешествия на электромобиле и не только.
Ответить
Koka

Киев - Канев

Сообщение Koka » 11 июл 2019, 12:08

Всем привет!
Интересует такой вопрос, кто нибудь это направление осваивал? Где там подзарядиться можно по дороге?
Интнресует маршрут через левый берег (Киев (нивки) - Борисполь - Переяслов - и тд). В принципе, нужно попасть не в сам Канев, а в Прохоровку...
Спасибо.

alexander_ua

Re: Киев - Канев

Сообщение alexander_ua » 11 июл 2019, 14:07

Все зарядки обычно есть тут https://www.plugshare.com

KayloK

Сообщение KayloK » 15 июл 2019, 21:27

В Борисполе штук 5 зарядок, за переяславом по правой стороне, гостиница Любава зарядка от ElectroUA, через 13км по правой стороне гостиница Вотчина, там два хобота j1772 и Chademo. Постоянно там заряжаюсь когда в Черкассы езжу. Ну и прям у подножия Тарасовой Горы в самом Каневе. .. так что ехайте и не волнуйтесь ;)
ask google: "Доспехи для глаз"

y_lexus

Сообщение y_lexus » 22 июл 2019, 11:27

Покатався як раз до Тарасової гори на вихідних, але дорогою південніше Дніпра, туди через Ржищів, назад через Кагарлик. Вирішив, що досить безпечна поїздка, оскільки в одну сторону 122 км по Гуглу, тому думав, що зможу навіть без дозарядки добратися (розраховував, що машина зможе десь 130 км, щоб ще 10-15 км запасу залишалося).

В результаті за менше 40 км до місця вирішив зупинитися в селі Пії, докинути трохи енергії для комфорту. Що й зробив, закинув 2.4 кВт.год і поїхав далі. Станція запустилася не зразу, бо зв'язок був такий собі - Edge, який іноді переходив в 3G, але майже без сигналу.

В Каневі біля Тарасової гори є готель Княжа гора, а в ній і зарядка ElectroUA. Прекрасне місце, до якого я добрався з SOC в 38% і з відсутністю варіантів зарядитися в будь-якому іншому місці, окрім хіба повернення у мальновниче село Пії. Тут зарядка не зреагувала на підключення взагалі - перепробував всі пістолети, хоча раз через раз сама зарядка писала, що потрібна авторизація і жалібно пищала, тоді як додаток підключення не бачив. Сам додаток періодично заливав всі порти червоним, потім повертав назад у зелене, правда, без демонстрації присутності підключення до машини.

Далі я набрав телефон ElectroUA, який був на зарядці, отримав інструкцію дзвонити в службу таксі, бо вона цілодобова (було біля часу дня :lol:), і там мені допоможуть. В службі таксі сказали, що ... зярдну станцію не бачать, бо вона вийшла з ладу. Я спробував переконати, що зараз прямо її спостерігаю в здоровому гуморі - тоді вони перейшли на позицію, що немає зв'язку з станцією. Порадили шукати іншу, пообіцяли розповісти мені, де найближча (ніби я не знав, маючи телефон в руці з WiFi від готелю). Посварився з ними трохи, просив якось запустити напряму без авторизації через додаток (чомусь в мене було таке враження, що це можливо). Мені сказали, що не бачать станцію. А потім бачать. А потім знов у не бачать. Ой, знову бачать - підключіть машину. Кажу - я підключив. Ні, відповідають - не підключили, ми її не бачимо. Перепідключіть!

В результаті я припинив цю бестолкову розмову і став просто чатувати біля станції з відкритим додатком на момент, коли боги Edge посміхнуться і дозволять станції вискочити в інтернет бодай на хвильку. І дійсно, це траплялося раз на 5-10 хвилин, з третього разу я навіть побачив підключення до машини однієї з зарядок, і буквально ще за 15 хвилин запустив процес зарядки!

Хіба не чудо? Всього якихось 40 хвилин розмов і танців навколо станції - і заряд пішов! Нам навіть їсти не встигли принести в такому собі ресторані Княжа гора! :roll: Додаток так і не зміг продемонструвати процес зарядки, тому я ще декілька разів виходив до машини, щоб переконатися, що процес таки іде.

З Канева ми збиралися їхати ще в Корсунь-Шевченківський, але, на щастя, зустріли друзів і просто залишился кататися на човні та потім поїхали до них у гості. Не знаю, чи шукав би я ще пригод далі, але поталанило - вночі просто повернулися додому знову з невеличкою дозарядкою в селі Пії на АЗС Flash. Тут, до речі, додаток AE вирішив викинути коника - завантажувався без демонстрації зарядок не те що на місці, а взагалі. Я погрався з фільтрами, перезавантажив телефон - безрезультатно. Тоді поставив додаток ElectroUA (така собі копія, лише іншого кольору) - там все було видно, і я зарядився.

От така пригода, мені сподобалося, але більше на електричці своїй подорожувати не буду. Буде вона мене катати навколо зарядки домашньої. Для поїздок по країні є інша машина.

KayloK

Сообщение KayloK » 25 июл 2019, 13:06

все вірно... там дійсно з однієї сторони Тарасова Гора 100 м заввишки, а з іншої 10 кілометрів Дніпро... там жоден оператор не гарантує стабільного зв'язку...
саме тому я і рекомендую не слухати тих хто із заздрощів поливає тут лайном мережу АЕ... поставте чип. це коштує 1500 грн з яких вся сума попадає Вам на баланс і Ви потім використаєте її на електроенергію. Власникам чипів 50% знижка на тариф.
Що таке чіп.
це прилад який звільнить Вас від "танців з бубном". Він обмінюється даними безпосередньо з зарядною станцією.
Тобто вийшли з машини, відкрили люк. увікми... увімки.. увімкни... короче Ви зрозуміли :) і все - зарядка пішла . Дуже зручно.
ask google: "Доспехи для глаз"

y_lexus

Сообщение y_lexus » 25 июл 2019, 17:43

Все правильно, гарний вихід, чіп поставити. Але для мене це не має смислу - я за рік та 27 тис. км на АЕ (і це єдині зарядки поза домом) витратив 250 грн., включно з останньою поїздкою :roll:. Тому якось 1500 грн., і ще щоб мені копирсалися в машині і щось туди ставили? Ні, дякую, але ні. Достатньо 300 грн., які лежать в АЕ на рахунку якогось милого.

Як на мене, ElectroUA чи хто там мали б бути зацікавлені ставити зарядки в місцях, де вони запускаються без додаткових витрат в 1500 грн. на чіп. Найпростіший варіант для Княжої гори - прилаштувати до зарядки девайс, який би підключався до місцевої WiFi мережі готелю. Це зовсім недорого. Зате може зарядка в цій точці відбилася б не за 15 років, а, скажемо, за 2-3 :lol:

Але то таке, я явно не споживач цих послуг. Так, випадково, коли вдень треба кудись поїхати зненацька, і тому вирішую підзарядитися. Покатушки на електромашині більше не робитиму, аж допоки не зміню електричку на з запасом на 400-500 км. Та і тоді буду крепко думати, перш ніж від розетки від'їхати далі, ніж за 200 км.

Ответить