DTEK проводить тестовий запуск мережі електрозаправок STRUM

Где и как заряжать электромобиль. Инфраструктура зарядных станций.
raccoon

Re: DTEK проводить тестовий запуск мережі електрозаправок STRUM

Сообщение raccoon » 06 июн 2018, 09:45

принимается. но не понятно, где искать эти "новые" станции, как они обозначены на карте и т.д. у меня зависло 200 грн на АЭ и теперь их надо как-то тратить. на последней зарядке на CS-станции неделю назад залилось 7.2 квт за 45 минут (40A чадемо), без учета скидки 1 квт стоил 6 грн. так тратить зависшее при наличии гораздо лучших альтернатив я не вижу смысла... это наверно "старая" станция, как и большинство CS? а "новые" - это какие? Ionity-80А?

sch1994

Сообщение sch1994 » 06 июн 2018, 12:18

Да. Ионити.
Если некуда тратить, можете кого-то из коллег электромобилистов зарядить. :D
Nissan Leaf в наличии в Киеве и под заказ из США (067) 1З5-6З-20
http://electromobili.prom.ua
http://mynissanleaf.ru/viewtopic.php?id=431
Киев, ул. Стеценка 23

raccoon

Сообщение raccoon » 06 июн 2018, 14:02

та ладно, пригодятся. :) но политика АЭ все равно скотская, ведь она основана на дезинформации и ценовом обмане. берем Список зарядных станций с супер низкими ценами! с их сайта, и уже под №2 в этом списке находится станция, к которой физически невозможно подобраться. это аэропорт, подъезд к станции перекрыт шлагбаумом, будки рядом нет, шлагбаум управляется дистанционно теми, у кого есть для этого ключ. по телефону оператор АЭ отмораживается и говорит, что они вообще не имеют отношения к этой станции. мол, это частная станция, купленная для частных нужд. я так понимаю, аэропорт купил для своих ниссановских фургонов. но станция без CS, позначена как IONITY CHAdeMO by AE 0758. рядом с ней есть еще скворечник с 6 квт - к нему тоже не подобраться и он тоже есть на карте. вопрос: что она и подобные ей делают на карте ЗАРЯДОК АЭП и в данном списке? и сколько на их карте подобного мусора? как можно полагаться на АЭ, не будучи их фанатом, знающим почти каждую станцию в городе? вопросы, понятно, риторические... если ты не местный, докатил на черепахе на зарядку, поверив АЭ, а в итоге попасть на нее не можешь и вызываешь эвакуатор.

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 07 июн 2018, 16:46

Полистав детальніше додаток СТРУМа,який встановив на айпед і я реально від нього в захваті, доступно, зручно інформативно, не глючно. особливо радує деталізація інформації по ЗС. Зацінив. Потім прийшов інвойс від be.energised, про те що я купив 40 кВт, виявилось, що це вроді би бельгійська мережа заправочних станцій, тобто підтвердження про оплату приходять навіть звідти, цікаво чи не дублюються :). Але тим не менше. Менеджмент ТДЕКа, мене не здивував, по-любому молодці, -пішли по шляху найменшого опору, купили робочий готовий програмний продукт, переклали і запустили, все геніально просто!
Скріншоти прикріпити не вдалося нажаль.

PS: Проведіть хтось лікбез як владати фотографії в повідомлення?

CepJ

Сообщение CepJ » 07 июн 2018, 17:22

Lexx7714 писал(а):
07 июн 2018, 16:46
Нажаль в мене виходить тільки посиланнями з інших ресурсів - тегами |img| |/img|

raccoon

Сообщение raccoon » 07 июн 2018, 17:58

Lexx7714 писал(а):
Полистав детальніше додаток СТРУМа,який встановив на айпед і я реально від нього в захваті, доступно, зручно інформативно, не глючно. Менеджмент ТДЕКа, мене не здивував, по-любому молодці, -пішли по шляху найменшого опору, купили робочий готовий програмний продукт, переклали і запустили, все геніально просто
отож! якісне і гарне не може і не повинно бути дешевим. я теж скачав і встановив додаток, але далі справа поки не пішла. відкрив "условія іспользованія", які треба прийняти при реєстрації, а там скан документу дрібним шрифтом на 11 сторінок :lol: таке треба обов'язково вивчати, принаймні я звик робити тільки так.

що ще не подобається, так це купа полів для введення персональних даних при реєстрації. телефон - зрозуміло, але нафіг вам моє ім'я та прізвище, моя повна адреса з індексом, дата народження, факс, мило? при цьому ім'я, прізвище, мило та телефон - обов'язкові, без них не зареєструєшся. і це напружує, бо немає раціонального пояснення, навіщо їм така сувора ідентифікація користувачів. щоби що? без всіх цих речей цілком можливо надавати послугу. у VLS, наприклад, потрібен тільки телефон - щоб авторізуватись у додатку і дивитись історію своїх зарядок та поповнень. інше - за бажанням. і нічого, працюють, жодних проблем.

хоча радує, що у STRUM немає такої дічі, як у Тока. бо Тоці ти повинен крім усього іншого завантажити скан своїх прав і скан техпаспорту... я через те ніколи не користувався Токою і не буду, поки вони цю діч не приберуть. бо це вже за межею
Lexx7714 писал(а):
варто зареєструватися в один клік (через Фейсбук, Твіттер чи Гугл) ось тут: https://imgbb.com

тиснем не "реєстрація", а "увійти". і там будуть кнопки соцмереж. після цього можна завантажувати туди фотки, копіювати коди для вставки на форум і вставляти сюди.

цей скріншот вставлений ось так:

Изображение

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 08 июн 2018, 11:57

Изображение
Получилось! дякую raccoon за лікбез :)
Це скріншот до попереднього мого поста :)

raccoon

Сообщение raccoon » 08 июн 2018, 13:56

хитро зробили. для старту кожної сесії заряджання потрібно мати не менше 200 грн в акаунті. Ліф до повного бере за цим тарифом на 80-120 грн, тобто у власників більшості авто з невеликою ємністю АКБ друга половина від 200 (теж 80-120 грн) будуть завжди заморожені в акаунті, бо їх ніяк не витратиш. одразу видно спеців по залученню безкоштовних оборотних коштів, молодці чуваки :lol:

сподіваюся, незабаром приберуть цей нюанс і зроблять як на VLS. там можеш почати сесію і з 5 грн на рахунку. гроші закінчилися - станція тебе від'єднала і все

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 08 июн 2018, 14:52

Так я ж відразу говорив, знаючи менеджмент ДТЕКа, вони будуть по любасу намагатись зрубати бабло на ажіотажі( а як красиво протягнули Ротердам+, хто в курсі той погодиться, в результаті ми платимо один з найвищих тарифів на ЕЕ в європі), можуть самі цей ажіотаж устроїти, це з одної сторони, а з і ншої вони ніколи не допилюють нічого на ходу, не випускають нічого сирого, щоб тільки запуститись, а потім допиляємо, як це робить АЕ і ТОКА і про це свідчить ПО і обладнання, дорожче, але готове і відтестоване, і я на 115% впевнений, що воно не буде глючити і все буде чудово працювати. Можу спрогнозувати як буде дальше: пару місяців "відкатають" мережу, займуть ключові місця, і спробують протягнути законодавчо тариф через НКРЕ для комерційних ЗС, що автоматом має підняти ціну в конкурентів до їхньої і вище, а якщо, і я дуже на це надіюсь, в них це не пройде, вони просто демпінгують ціну і постараються монополізувати ринок за рахунок поглинання інших мереж, благо ресурс в них є, потужності є, і різниця між собівартістю, яка складає до 4 євроцентів і продажною ціною 8 грн дуже велика, незважаючи навіть на покупку дуже дорогого обладнання.

raccoon

Сообщение raccoon » 08 июн 2018, 16:40

Lexx7714 писал(а):
08 июн 2018, 14:52
ми платимо один з найвищих тарифів на ЕЕ в європі)
ну, це вже занадто

Изображение
Изображение

не кажучи вже про те, що Роттердам+ це саме і є той самий міжнародний ринок, до якого ми прагнули. Роттердам- це біржа, де купує і продає весь світ. тепер і ми там купуємо. звісно що у "братів" буде дешевше, бо там не ринкова, а політична ціна. але з "братами", як нарешті навіть впоротим русофілам довела історія - це той самий випадок, про який їхній мавр ще коли писав: не ганявся би ти піп за дешевизною. дешевий газ вже отримали в обмін на Севастополь...
Lexx7714 писал(а):
08 июн 2018, 14:52
спробують протягнути законодавчо тариф через НКРЕ для комерційних ЗС, що автоматом має підняти ціну в конкурентів до їхньої і вище, а якщо, і я дуже на це надіюсь, в них це не пройде
через НКРЕ то не робиться, треба закон приймати (принаймні зміни до закону про ринок ее). бо зараз усі оператори крім ДТЕК - поза законом. тому вони і продають не кіловати, а хто що: хто "токи", хто "влси", хто "час оренди станції"... ну і якогось окремого тарифу для зарядок точно не буде. є побутові споживачі і є промислові. побутові витрачають енергію "на телевізор", тобто без комерційного використання. а промислові беруть для будь яких своїх потреб, в т.ч. для прямої комерції (тільки перепродавати поки що не можуть, що порушує купу всього, від антимонопольного законодавства до Угоди про Асоціацію з ЄС. тому незабаром це має бути виправлене). так що після лічильника то вже тільки споживачів справа, куди вони її витратять. тому окрема категорія споживачів (мережі зарядок) у вже існуючій категорії (непобутові споживачі) - це нонсенс, це неможливо

Ответить