DTEK проводить тестовий запуск мережі електрозаправок STRUM

Где и как заряжать электромобиль. Инфраструктура зарядных станций.
raccoon

Re: DTEK проводить тестовий запуск мережі електрозаправок STRUM

Сообщение raccoon » 04 июн 2018, 16:39

CepJ писал(а):
04 июн 2018, 16:14
Приезжаяя в ТЦ, кино или прочее заведение, ставить авто на Тип 2 зарядку намного целесообразнее, не смотря на цену, ИМХО.
100%, это и не оспаривается. но на межгороде фасты просто незаменимы. да и возле ТРЦ хорошо бы иметь, например, 3 шт type2 и 1 фаст. если заезжаешь в магазин что-то быстро купить и надо ехать дальше - на type2 за это время зарядится всего ничего

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 04 июн 2018, 18:09

raccoon писал(а):
04 июн 2018, 15:10
так ми ж про чадемо спілкувалися, і гілка теж про чадемо - тому чадемо і порівнюємо.
тема про зарядні станції в цілому, гілка про запуск мережі стнацій ДТЕКу, це так до слова
а щодо жлобства, то стосовно багатьох колег це є медичний факт. сидіти 4 години на безкоштовній зарядці в машині за 15к, коли поруч є можливість зарядитися за 30-40 хвилин, сплативши за це значно менше ніж платять ДВСники навіть на газі, не кажучи вже про бензин - що це, як не жлобство? зарядити 6 квт за 45 хвилин по 6 грн/квт (якщо рахувати без знижки), хоча поруч можна зарядити ті 6 квт за 8 хвилин, "переплативши" жалюгідні 12 грн - що це, як не жлобство? коли нема альтернатив - то одне питання, там дякуємо і користуємося тим що є. але коли є вибір... і різниця лише 10-20 гривень... стояти в 6 разів довше заради економії суми, якої не вистачить навіть на пакет молока чи пачку цигарок.. як назвати це явище?

p.s. я виділив момент, який ви постійно не берете до уваги, через що так гостро реагуєте.
Ще раз відповім і дуже прямо!( хоч напевно не варто, бо як говорить народна мудрість, краще з мудрим загубити....)
Хто дав Вам право обговорювати чиїсь рішення і дії, а тим паче рахувати чиїсь гроші, а також обзивати тих чи інших людей, дії, думка чи бачення чи світогляд яких не вкладаюсться у Ваше сприйняття світу? Ви дали їм цю машину чи виділили кошти на придбання щоб вказувати як має бути правильно, по Вашому? Ви занєте яким способом людина назбирала цих 15к+? Для Вас 12 грн на ОДНІЙ зарядці це жалюгіно, а всі хто так не робить це жлоби, виходячи з Вашої логіки. А на мою думку жлобством в даному випадку є РОЗКАЗУВАТИ, що ТРЕБА заряджатись на 1+ дорожче бо це на 10-15хв швидше!

raccoon

Сообщение raccoon » 04 июн 2018, 19:18

Lexx7714 писал(а):
04 июн 2018, 18:09
Хто дав Вам право обговорювати чиїсь рішення і дії, а тим паче рахувати чиїсь гроші, а також обзивати тих чи інших людей, дії, думка чи бачення чи світогляд яких не вкладаюсться у Ваше сприйняття світу?
пфф, а хто в мене забирав право обговорювати на майданчику для обговорень будь яке явище? чи раптом не ви? :lol:
Lexx7714 писал(а):
04 июн 2018, 18:09
Ви занєте яким способом людина назбирала цих 15к+? Для Вас 12 грн на ОДНІЙ зарядці це жалюгіно, а всі хто так не робить це жлоби, виходячи з Вашої логіки. А на мою думку жлобством в даному випадку є РОЗКАЗУВАТИ, що ТРЕБА заряджатись на 1+ дорожче бо це на 10-15хв швидше!
це взагалі в меморіз :lol: хто "збирає" (у тому сенсі, який ви вклали в це слово) - той купує іржавого корча на блясі за 1000 баксів і більше не має коштів навіть на терміновий ремонт. ото називається "назбирати". а купити на іншому континенті машину за 15к, привезти морем сюди і називати це "назбирати" - це знаєте, що? це коли 40ка-річний вгодований мордоворот з пальмами і океаном на аватарці, з комп'ютера, який коштує грошей, в інтернеті, який коштує грошей, постійно плачеться про те, що йому бідоласі нема чого їсти і взагалі він бідна-ніщасна-зубожіла-загеноциджена злачінною владою жидів людина :lol:

це вкрай негативне і ганебне суспільне явище, яке отримало ознаки масовості саме через те, що його не висміюють і не піддають таку поведінку засудженню. тому вибачайте, але ви не будете тією людиною, яка буде затикати мені рота, коли я висміюю жлобів.

+12 грн на одній зарядці - це аж (страшно сказати) цілих 360 грн на місяць. і за цю різницю ви отримуєте зарядку за 6 хвилин замість 45. не "на 10-15хв швидше", а на 39 хвилин швидше - на КОЖНІЙ зарядці. отже в місяць це виходить 1170 хвилин або майже 20 ГОДИН економії власного часу. за 360 грн.

щоби заощадити аж цілих 360 грн на місяць (до тих кількох тисяч, які вже заощаджуються через відсутність ДВС) ви готові просиджувати по 20 годин в машині за 15к? та нема питань, кожному своє. але в такому випадку, якщо не хочете чути про жлобство - то принаймні попросіть ввічливо. тоді може замість "жлобство" я буду казати "ірраціональна економія" або ще якось не дуже прямо, і тоді всі будуть щасливі

sch1994

Сообщение sch1994 » 04 июн 2018, 20:46

raccoon писал(а):
03 июн 2018, 14:11
недавно по безнадеге заезжал на чадемо АЭ, одоробло отдавало всего 12 квт...
При чем тут станции старого образца на 20 кВт? Которые отдают 12-15???
Ну где логика сравнения?
Нужно было ещё поехать на 6 кВт станцию АЭ на какой-нибудь мойке/шиномонтажке/гаражах, где просажено напряжение до 180 Вольт и удивляться что заряжает всего 5 кВт...
Берём современную станцию европейского производства, значит и сравниваем с современной станцией АЭ. Я думаю, что так будет справедливо.

А в местах, где вообще никаких Чадемо нет, люди рады и станции отдающей 12 кВт. Появятся рядом лучшие станции и старые уйдут в небытие.
Nissan Leaf в наличии в Киеве и под заказ из США (067) 1З5-6З-20
http://electromobili.prom.ua
http://mynissanleaf.ru/viewtopic.php?id=431
Киев, ул. Стеценка 23

raccoon

Сообщение raccoon » 04 июн 2018, 21:06

sch1994 писал(а):
04 июн 2018, 20:46
raccoon писал(а):
03 июн 2018, 14:11
недавно по безнадеге заезжал на чадемо АЭ, одоробло отдавало всего 12 квт...
При чем тут станции старого образца на 20 кВт? Которые отдают 12-15???
Ну где логика сравнения?
Нужно было ещё поехать на 6 кВт станцию АЭ на какой-нибудь мойке/шиномонтажке/гаражах, где просажено напряжение до 180 Вольт и удивляться что заряжает всего 5 кВт...
Берём современную станцию европейского производства, значит и сравниваем с современной станцией АЭ. Я думаю, что так будет справедливо.

А в местах, где вообще никаких Чадемо нет, люди рады и станции отдающей 12 кВт. Появятся рядом лучшие станции и старые уйдут в небытие.
ну значит мне не везет, т.к. всегда, когда у меня безнадега - рядом есть только вот такой стремный ящик, гудящий как самолет и отдающий смешную мощность. и приходится заряжаться на нем, вспоминая, как хорошо на oxygenовской или VLSной станции. а теперь наверно к ним добавятся и станции STRUM. та понятно, что когда нет ничего, то и 12 квт за счастье. а когда выбор есть - такое "счастье" уже не надо :)

sch1994

Сообщение sch1994 » 04 июн 2018, 21:09

Попробуйте новые современные 40 кВт Чадемо АЭ.
Последние пару раз заряжался 28-30 кВт реально заряжало при 40% заряде батареи.
Думаю, что Ваше мнение изменится.
Nissan Leaf в наличии в Киеве и под заказ из США (067) 1З5-6З-20
http://electromobili.prom.ua
http://mynissanleaf.ru/viewtopic.php?id=431
Киев, ул. Стеценка 23

raccoon

Сообщение raccoon » 04 июн 2018, 21:33

как их идентифицировать на их карте? попробую. тем более что 200 грн у них зависло с последней зарядки, когда софт глючил. они как-то иначе выглядят? бо где ни проезжаю мимо их чадемо - везде одинаковые серые гробы висят с торчащей красной кнопкой аварийного отрубания :lol:

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 04 июн 2018, 21:51

sch1994 писал(а):
04 июн 2018, 21:09
Попробуйте новые современные 40 кВт Чадемо АЭ.
Последние пару раз заряжался 28-30 кВт реально заряжало при 40% заряде батареи.
Думаю, что Ваше мнение изменится.
Не зміниться, це вже не вперше у нас :) Я тут на форумі зареєструвався, коли мені надоїло читати хвалебні оди ВЛСу тоді по 8 грн і пряме макання в г... все остальне. Це було пару місяців назад. Виявилось тоді що я ще й навіть працівник АЕ, що мене дуже здивувало і повеселило :D :D Тут все просто, це так як в мене в компанії з горючою. Водій головного шефа сказав, що треба нам заправлятися на ВОГ, і ні то що нашим 5 річним шкодам по барабану, з якої заправки бензин, ні то що на ОККО нам дають 3 грн знижки, а на ВОГ ні, вже не говорячи про АНП все дешевше, і географічно зручніше,- ми заправляємось на ВОГ, бо ВОГ в його понятті це верх крутізни. Не буду вдаватись в деталі дисконтної політики ВОГ, але в результаті у нас 2 машини «для білих» з понтами заправляється на ВОГ, на ту саму суму, що 5 машин «для чорних» заправляється на ОККО, і останні по факту викатують більше чуть не в половину, але понти саме головне, а здоровий глузд поняття 25-те. Соррі здоровий глузд тепер називається жлобством. Нажаль

raccoon

Сообщение raccoon » 04 июн 2018, 22:03

готовність щомісяця просерати майже добу власного життя заради економії в 360 грн/міс - то є "здоровий глузд", а не жлобство :lol:

Lexx7714

Сообщение Lexx7714 » 04 июн 2018, 22:19

raccoon писал(а):
04 июн 2018, 21:33
как их идентифицировать на их карте? попробую. тем более что 200 грн у них зависло с последней зарядки, когда софт глючил. они как-то иначе выглядят? бо где ни проезжаю мимо их чадемо - везде одинаковые серые гробы висят с торчащей красной кнопкой аварийного отрубания :lol:
А що їх ідентифіковувати?
З Вашого ж поста : CS AutoEnterprise 0419 CHAdeMO (40A) АЗС WOG
WOG 0261 CHAdeMO (40A).
На катрті в додатку все пише, для непонятливих переведу 40А це 20кВт 80А це 40кВт.
Ще дам підказку - висить 20-тка, стоїть 40-ка. І в Києві 20-ток скоро не буде взагалі.
А червона кнопка стирчить по центру і на хвалебній АББ, безпека ІХМО. Гірше б було коли б її не було. :D :D :D
Дуже дивно що Ви 40~Івку не бачили, оскільки Вона стоїть Жулянах в прямій видимості від ВЛС

Ответить