Давайте станем культурными

Где и как заряжать электромобиль. Инфраструктура зарядных станций.
Alex-r

Re: Давайте станем культурными

Сообщение Alex-r » 04 ноя 2018, 15:41

Поясніть мені, як діяти:
Приїхав до станції, своїм кабелем підключився пішов до магазину. Поруч є вільний порт Чадемо. Виходжу через півтори години поруч стоїть рено, водій відсутній. Мій кабель лежить поруч, а Рено підключений. Я розумію, що треба, що на роботі, але куди ти зник?
Чи це є норма. Чи вважаєте, що 75% заряду для частного авто вистачає, бо МЕНІ треба.

raccoon

Сообщение raccoon » 04 ноя 2018, 22:34

:shock: нема слів. я б дочекався.

Volodymyr

Сообщение Volodymyr » 05 ноя 2018, 09:34

Alex-r писал(а):
04 ноя 2018, 15:41
Поясніть мені, як діяти:
Приїхав до станції, своїм кабелем підключився пішов до магазину. Поруч є вільний порт Чадемо. Виходжу через півтори години поруч стоїть рено, водій відсутній. Мій кабель лежить поруч, а Рено підключений. Я розумію, що треба, що на роботі, але куди ти зник?
Чи це є норма. Чи вважаєте, що 75% заряду для частного авто вистачає, бо МЕНІ треба.
Можу припустити, що номер телефону під склом ви теж не лишали.

А взагалі частина питань буде вирішуватись простіше коли набере популярність месенжер Autogram.
В ньому можна написати повідомлення власнику по номеру машини. Для ліфоводів, на мою думку, це взагалі обов'язково. (нажаль перша версія була лише під iOS, не знаю чи випустили вже на Android)

raccoon

Сообщение raccoon » 05 ноя 2018, 11:54

Volodymyr писал(а):
05 ноя 2018, 09:34
Alex-r писал(а):
04 ноя 2018, 15:41
Поясніть мені, як діяти:
Можу припустити, що номер телефону під склом ви теж не лишали.
а чому він повинен лишати номер телефону, щоб зарядитися своїм кабелем (та пофіг яким кабелем, хоч би й зі станції)? відсутність номеру — це хіба не отого мудака проблема, що поліз своїми руками до чужої машини і чужого кабелю?

Volodymyr

Сообщение Volodymyr » 05 ноя 2018, 14:01

Накидую теоретичну ситуацію - був якийсь збій у роботі заряки, чи конектор відійшов, чи ще щось. Людина подумала, що авто вже зарядилось. Чи ваш зарядник нельзя відключати навіть після закінчення процесу?

Alex-r

Сообщение Alex-r » 05 ноя 2018, 16:47

За весь час я бачив на СТУМАХ тільки Один збій коли на Чадемо стоїть автівка і, у разі відсутності водія (при зарядці біль ніж 80%), її аварійно (кнопкою) вимикає наступний клієнт. Черга з такси була окремо на Чадемо і вони клянуться, що кнопкою не користувались. Водія, що мене вимкнув поруч не було. Я згорнув свій кабель був ще хвилин 10 ніхто до рено не вийшов. Лишати свій номер телефону під склом при наявності двох портів - це добре, але чому Ті кому більш треба тебе вимикають та мовчки йдуть...

Alex-r

Сообщение Alex-r » 05 ноя 2018, 16:50

Volodymyr писал(а):
05 ноя 2018, 14:01
Накидую теоретичну ситуацію - був якийсь збій у роботі заряки, чи конектор відійшов, чи ще щось. Людина подумала, що авто вже зарядилось. Чи ваш зарядник нельзя відключати навіть після закінчення процесу?
Процес не було закінчено. 75 відсотків. Взагалі 52 хвилини був на зарядці

raccoon

Сообщение raccoon » 05 ноя 2018, 19:54

Volodymyr писал(а):
05 ноя 2018, 14:01
від'єднати мій кабель від моєї машини і втикнути його в свою? ні, не можна. зовсім. ніяк. взагалі. після того як моє авто зарядилося, витягти мій кабель і акуратно покласти поруч, а тоді підключити свій кабель — так можна. як хтось коли-небудь спробує мені таке зробити, то він зрозуміє, чому не можна перший варіант. я або дочекаюся його щоб пояснити особисто, або поріжу йому колеса і поїду. ото буде і все. не навчили батьки — навчить дупобіль. з бидлом в нашій країні треба тільки так. я довго йшов до усвідомлення цього факту, пробував різні "цивілізовані" варіанти — ні, воно не працює. на бидло працює тільки дупобіль.

KayloK

Сообщение KayloK » 06 ноя 2018, 00:07

Пфф.. поддерживаю.
Для начала стоило связаться с оператором зарядной станции и объяснить что произошло с требованием прекратить процесс зарядки автомобиля мудака который считает что ему нужнее. Я думаю они как минимум бы перезвонили хозяину авто (у них ведь точно есть его номер).
Во-вторых. нам стоит оставлять свои кабеля на кнопке LOCK а кабеля зарядных станций на кнопке AUTO. Кто не понимает зачем или не знает что вообще это значит и как это делается - читайте самый первый пост этой темы (я автор).
В третьих я настоятельно рекомендую прилепить на лоб стекло свой мобильный, причем на постоянной основе.
В-четвертых, даже если вы забыли поставить на атоблокировку, пришли и увидели что какой-то наглец воткнул кабель в свою машину и при этом он не забыл его заблокировать - хорошенько его подёргайте. Выдернуть его Вам вряд ли удастся, но процесс зарядки скорее всего будет прерван.
Ну а ждать этого мудилу для того чтобы пытаться его воспитывать - дело практически бесполезное. Кроме конфликта - Вы ничего не получите.

И еще...
на Plagshare уже давно реализован функционал, который позволяет Вам отметиться на зарядной станции, мол заряжаюсь, пробуду тут еще 45 мин позывной "KayloK", а в настройках можно глянуть номер телефона и в случае чего связаться с хозяином авто. Просто на всякий случай. Хотя у среднестатистического мудака обыкновенного вряд ли найдётся для этого действия время. Но у Вас я уверен найдётся. И тогда например "Raccoon" подъезжая к станции чтоб подзарядиться, увидит что станция занята, т.к. "Kaylok" собирается заряжаться еще целых 45 мин. И потому он скорее всего просто поедет на другую станцию.
В общем - отметиться на плагшере - это правило хорошего тона. Давайте становиться культурнее.
ИМХО
ask google: "Доспехи для глаз"

Volodymyr

Сообщение Volodymyr » 06 ноя 2018, 09:23

від'єднати мій кабель від моєї машини і втикнути його в свою? ні, не можна.
[/quote]

То есть телефон вы не оставили, а кабель подписали...или по чем можно понять, что это ваш кабель?
Прежде, чем переходить к откровенно хамским действиям, убедитесь что вы правы и будьте готовы, что все равно за это придется извиниться.
Ситуация вообще имеет много непонятных моментов, которые каждый понимает как хочет.
Я, так понял, что человек воткнул свой кабель в обычную розетку.
И не смотря на то, что он стоял на lock, его просто вынули из розетки.
Но что делать, если ты приехал к своей собственной розетке а там кто-то пристроился? (возможно)
Или "друг, извини, жена рожает, а я пустой - мне хоть 15 мин дозалить" (а тут пришел racoon, порезал колеса, и жена вообще под магазином родила)

Ответить