Зарядки Автоентерпрайз

Где и как заряжать электромобиль. Инфраструктура зарядных станций.
Бажен

Re: Зарядки Автоентерпрайз

Сообщение Бажен » 08 авг 2017, 22:17

raccoon писал(а):
Бажен писал(а):Навряд, там станція сама питає машину про струм заряду й температуру батареї. І зкидає ампераж, якщо батерка зашкваюватись починає.
правильно, нормальні, сертифіковані автовиробниками зарядні станції - всі такі. до речі, chademo АЕП схоже не має повноцінного зворотнього зв'язку з автомобілем, бо завжди шкварить батарею по повній, без зниження струму. взимку ще нічого, а влітку батарею на ентерпрайзівських chademo можна реально пошкодити
Ага, тому коли я на АЕП chademo заряджаю батерку до упору, то станція вирубається через помилку 80. Тобто тачка шле її до фраса, бо батерка загаряча.

Петро

Сообщение Петро » 05 дек 2018, 18:01

Позвонили сьогодні з автоентерпрайз, і пропонували поставити чіп для активации зарядки. Дівчина не розуміється на технічних моментах, тому не змогла пояснити куда саме його ставлять і до чого підключають. Власне хотів запитати в кого він уже, чи нормальна штука, і як його встановлюють, бо щось мені не дуже хочеться щоб хтось пхав свої руки (можливо дві лівих) в електроніку авто.

raccoon

Сообщение raccoon » 05 дек 2018, 18:56

думаю, десь так само роблять, як вони робили мені поворотники під сертифікацію авто. не знаю, чи зрозуміло по фото, але це поворотник з обламаним кріпленням, залитий епоксидкою, обмотаний ізострічкою, на звичайному господарському двожильному кабелі в білій ізоляції (добре хоч не монолитний алюміній...). тому я їх послав нах одразу, ніяких чіпів

Изображение

Петро

Сообщение Петро » 05 дек 2018, 18:58

raccoon писал(а):
05 дек 2018, 18:56
думаю, десь так само роблять, як вони робили мені поворотники під сертифікацію авто. не знаю, чи зрозуміло по фото, але це поворотник з обламаним кріпленням, залитий епоксидкою, обмотаний ізострічкою, на звичайному господарському двожильному кабелі в білій ізоляції (добре хоч не монолитний алюміній...). тому я їх послав нах одразу, ніяких чіпів

Изображение
Дякую. Я тоже пошлю, я люблю щоб все було по феншую.

raccoon

Сообщение raccoon » 05 дек 2018, 19:11

і я люблю. але коли хватився, було вже пізно... :(

вони напарюють усім чіпи, щоб мати можливість ідентифікувати авто за VIN. у них купа різних знижок, різним людям під різні умови. а хто саме реально користується знижкою — вони не бачать. от у мене 50% знижки на зарядку, а я можу дати вам дані і ви будете заряджатися зі знижкою, ніби то я. і так ще двісті машин _)) а з чіпом так не вийде, вони будуть точно бачити, яке це авто. ну і слідкувати за власником: де він їздить, в який час і т.п. :roll:

alf

Сообщение alf » 06 дек 2018, 21:29

Теоретически из за отсутствия у меня чипа, а уже потерял около 6 часов времени, хотя заряжаюсь на АЄ очень редко, только на дальняке.
2 раза не смог зарядится, потому как не было связи станции с сервером, а при наличии чипа, станция заряжает и так.

KayloK

Сообщение KayloK » 10 дек 2018, 01:29

Петро писал(а):
05 дек 2018, 18:01
Позвонили сьогодні з автоентерпрайз, і пропонували поставити чіп для активации зарядки. Дівчина не розуміється на технічних моментах, тому не змогла пояснити куда саме його ставлять і до чого підключають. Власне хотів запитати в кого він уже, чи нормальна штука, і як його встановлюють, бо щось мені не дуже хочеться щоб хтось пхав свої руки (можливо дві лівих) в електроніку авто.
Имею два чипа от АЕ. Один для обычных зарядок а(ставил еще весной) другой для Чадемо. И хоть чадемо я пользуюсь крайне редко - отказываться не стал, тк мне предложили заплатить 1500 грн за чиповку, и все 1500 грн капают на баланс... акция такая.
Теперь заряжаюсь на АЕ гораздо чаще чем раньше, т.к. это стало намного удобнее с чипом, да и дешевле. (обладателям чипов скидка 50% на время зарядки.) Таким образом киловатт на 7-ми киловатной станции выходит что-то около 3-х грн. Короче шара.

Сам процесс эксплуатации авто стал намного удобнее, т.к. АЕ есть практически везде.
Короче, всем рекомендую. Реально удобно. Подъехал, открыл лючок, воткнул шланг, секунда - пик и зарядка пошла. тому же с чипом - АЕ получается ещё и самый дешевый оператор зарядных станций.
Короче я доволен.
ask google: "Доспехи для глаз"

Петро

Сообщение Петро » 10 дек 2018, 12:43

KayloK писал(а):
10 дек 2018, 01:29
Петро писал(а):
05 дек 2018, 18:01
Имею два чипа от АЕ. Один для обычных зарядок а(ставил еще весной) другой для Чадемо. И хоть чадемо я пользуюсь крайне редко - отказываться не стал, тк мне предложили заплатить 1500 грн за чиповку, и все 1500 грн капают на баланс... акция такая.
Теперь заряжаюсь на АЕ гораздо чаще чем раньше, т.к. это стало намного удобнее с чипом, да и дешевле. (обладателям чипов скидка 50% на время зарядки.) Таким образом киловатт на 7-ми киловатной станции выходит что-то около 3-х грн. Короче шара.

Сам процесс эксплуатации авто стал намного удобнее, т.к. АЕ есть практически везде.
Короче, всем рекомендую. Реально удобно. Подъехал, открыл лючок, воткнул шланг, секунда - пик и зарядка пошла. тому же с чипом - АЕ получается ещё и самый дешевый оператор зарядных станций.
Короче я доволен.
Выгодно для тех кто часто у них заряжается, а я там был 2 раза за пол года. И если бы они продавали эти чипы по 1500грн вместе с инструкцией по установке, я бы взял себе. А соглашаться на то чтобы какой-то шалопай лез в мою тачку, и что-то пришмаркал на термоклей как в посте выше мне не хочется.

didmoroz

Сообщение didmoroz » 10 дек 2018, 13:45

Доброго дня всім!
Я хочу висловити свою думку з приводу зарядок AE.
Nissan Leaf, 2013 S, їзджу по місту (робота, дім, епіцентр і т.п.). Одного разу виникла необхідність терміново зарядитися на бориспільсьській трасі, в районі ФОРИ (Щасливе), так як залишилось 22% заряду а їхати було не менше 40км.
Зареєструвався в системі, підключив зарядку і пішов пити каву. Пройшло 32хв, за цей час зарядилось на 7км пробігу. Зарядка шла струмом 16А по показах на станції АЕ.
Короче не встиг я виїхати як весь заряд зник :o !!! Я був дуже розчаровний. Зїло 16грн :( .

Коли в подібних умовах заряджався дома, то за такий же час, зарядкою укр.виробника заряджав не менше ніж на 14км. Відсоток зарядки не дивився.

Плюси - непогана інфраструктура, продумана система, зручність розміщення зарядок.

Мінуси - дороговато. Рахує, як мені здається завищені значення (про втрати через КПД я мовчу, вони незначні).

Короче якщо заряджатися на платних зарядках без знижок, то на дизелі виходить вигідніше (там в салоні тепло ;) )

raccoon

Сообщение raccoon » 10 дек 2018, 14:28

рахує з урахуванням втрат на нагрів станції, всіх ії вентиляторів тощо

Ответить