Давайте й тут про бляхи поговоримо, це зара тренд!))

Обсуждения всевозможных вопросов об электромобилях и не только
Бажен

Давайте й тут про бляхи поговоримо, це зара тренд!))

Сообщение Бажен » 09 сен 2017, 08:41

Для нас то умовно цікава тема, але вважаю що тут люди освідченіші, розумніші й здатні конструктивно мислити.
Зразу скажу що я всім кінцівками за законопроекти 5561 і 5562. І маю упередження до людей, без конструктивного обгрунтування, протилежної позиції. :D

raccoon

Re: Давайте й тут про бляхи поговоримо, це зара тренд!))

Сообщение raccoon » 09 сен 2017, 19:16

можна тезово суть законопроектів, бо я не читав їх. бляхарів вважаю злом. справа зовсім не в акцизах через "підтримку відчизняного виробника", як це бляхарі намагаються подати, граючи на ненависті ліваків-українців до алєгархів і взагалі хоч трохи успішних людей. так от, з високих акцизів тому виробнику нічого не крапає. може опосередковано воно якось тому виробнику і покращує трохи статистику, але то сльози і то не головне. головне - ті акцизи йдуть в першу чергу на пенсів, а що залишиться йде на наші дороги. гадаю ні для кого не є таємницею той факт, що пенсів на кілька мільйонів більше ніж платників єсв. і що пенси хочуть жерти. через це в бюджеті ПФ дірка 150 ярдів (!) грн. ото ту дірку і латають високими акцизами, як з розмитнення, так і з палива, яке ми купуємо на заправках. усвідомлюючи це я купую машини в білу (зараз у мене їх 3 шт). а бляхар, який притяг сюди спартивне беемве 1995 року за 500 євро -- він по перше труїть всіх оточуючих, бо його євро-1, яким воно було з заводу, перетворилося на євро-мінус-5 після того, як він вирізав їй каталізатора, щоб вона "перла як танк". по друге він краде у пенсів, через що чесним платникам податків піднімають і піднімають суми платежів. при чому у кожного бляхаря є і свої пенси, вдома! але він не плоте в ПФ бо знає, що його пенсів годуватимуть ті, хто размитнює машини по закону... а він зараз всіх наіпе і нічого не заплатить. у мене так брат нещодавно хтів бляху брати. кажу, а батьку твоєму хто повинен на пенсію скинутись, може я? ну раз ти не заплатиш, ухилишся від податку... він подумав, зрозумів і кинув ту ідею про бляху. ну і по третє, бляхарі крадуть у нас наші дороги. бо на дороги йде та решта, що її не доїли пенси.

тобто звісно немає нічого поганого в бажанні платити менше податків. але треба розуміти, що тоді або буде знижено видатки (стануть гіршими дороги, швидка не приїде бо нема палива, поліція виїжджатиме лише на вбивства і т.п.). або піднімуть податки для когось іншого, і в підсумку всі ми втратимо, бо підтягнуться ціни в магазинах. ви готові платити дорожче за все навколо, щоби якийсь люмпен міг собі пригнати корча за 1000 євро і підняти ним свою самооцінку? бо пенси точно не готові менше жерти, в т.ч. пенси в родинах бляхарів і самі бляхарі-пенси.
Последний раз редактировалось raccoon 10 сен 2017, 00:52, всего редактировалось 6 раз.

raccoon

Сообщение raccoon » 09 сен 2017, 19:20

з фб:

Изображение

Слева вверху единственный флаг, который говорит о патриотизме автомобилиста. Как флаг на корабле. Потому что он стоил владельцу реальных трудов и расходов а деньги пошли на армию, на социалку, на зп учителям и врачам.
А ваши флажки на аватарке, найденные в гугле, или возле зеркала заднего вида, купленные в Ашане за 20 грн, сколько стоят - такова цена вашему патриотизму. Ему цена - ломаный грош, как 100 баксам напечатанным на принтере.
Вы обвиняете нас, что мы
финансируем коррупцию- так это вы ее финансируете и не опосредованно а прямо.
Мы стоим раком? Так это вы трусливо, как крысы протянули свой хлам и дрожите над ним, чтобы его не отняли и готовы на любые подлости, чтобы вам признали право дальше жить с презренным имуществом.
Мы завидуем? Так это вы требуете что бы вас уравнялись в правах с нами, когда нас останавливает полиция, нам нечего скрывать, мы не вызываем банду перекупов и шаровиков каждый раз. Нам говорят неизменно "дякую" и "щасливої дороги".
Мы ездим на ланосах? Посмотрите на рамку моего номера. Давайте ещё раз про зависть? А даже если и на ланосе - я всегда уступлю дорогу человеку на ланосе и никогда бляховоду. Я поеду с уберём на авео, но заверну бляховода на бехе.
Мы хотим дорогой растаможки? Если это нужно для страны, для стабильного курса гривен, для роста зп полиции и солдат, для разработки ракет - я готов платить как сейчас, готов больше, готов купить хуже машину за туже сумму. Разумеется буду рад ее снижению. Но не нужно рассказывать, что вас интересует сколько я платил и буду платить за расстаможку, все что вы хотите узаконить вашу подлость. Чтобы остальные назвали чёрное белым.
Говорите все что мы заплатили украдено? Ваше точно не украдено - разве что вами. А у нас за три года вырос золотовалютный резерв с 5 до 15 миллиардов долларов. Обновилось куча дорог, начали строить много новых. Скоро без страха потерять колеса можно будет проехать по новой дороге с ЗУ в Одессу, достроят подольский мост. Одни вы ноете, что ничего не строят и паркуется свой хлам на газонах и тротуарах.
Хотите зарплат как в Европе? Научитесь работать как в Европе. Научитесь платить налоги как в европе, научитесь соблюдать законы как в европе. Не нравится отечественный автопром? Это странно - ваши зарплаты такие же как он, ваша ценность на рынке специалистов такая же как у деу форзы. Иначе вы бы объединялись не для того чтобы требовать непонятно что, а чтобы создавать продукт как в Европе. Не нравится форза? Создай Теслу. Не нравится рынок Украины - работай на мировом.
Любишь кататься - люби и саночки возить, любишь кататься на BMW люби платить за дороги и всю инфраструктуру. И не надо ля-ля про налоги в топливе - мы на UA номерах заплатили наперёд больше налогов чем вы на бляхах за 300000 пробега заплатите с топлива за 15 лет. А с топлива мы кстати тоже платим.

alf

Сообщение alf » 09 сен 2017, 22:36

Скажу сразу, к бляхам отношусь отрицательно, НО все доводы от налогах, точнее куда они идут, полная чушь! Бесит окуенная зарплата и пенсия депутатов, которые просто сжирают любыми путями наши налоги вместо указанных расходов на нужды страны! Дороги строятся и ремонтируются только там, где ездят эти самые депутаты, а именно на юг и запад от Киева, всё остальное это типа не Украина. Какой стимул платить эти самые налоги, которые уходят в карман "правителям".
С меня, в этом году, содрали 750грн налога за единственный гараж, только по тому что он приватизирован, но находится в том же обществе где и все остальные, где у некоторых по 3-5 гаражей сдаваемых в аренду, шиномонтаж и прочее, и люди получают прибыль в отличии от меня, это справедливый закон?
Так о каком желании платить налоги идет речь, если они не справедливы и не идут по назначению, а именно на нужды страны?

raccoon

Сообщение raccoon » 09 сен 2017, 23:57

депутатов и топ-чиновников с высокими зп - от силы пара тысяч на 40 миллионов населения. простая математика: 2000 клятых депутатов умножить на, ну пусть 100 тыс зарплаты. получаем затрат 200 МЛН в месяц. а теперь посчитаем 13 лямов пенсов и среднюю пенсию в "жалкие" 2000 грн. это уже 26 МИЛЛИАРДОВ В МЕСЯЦ - в 130 раз больше... из-за этого бюджет ПФ (неприкосновенный для всех, кроме пенсов, т.е. из него больше никто не берет деньги) имеет годовой дефицит (недостачу) в 150 млрд грн! это 12.5 миллиардов в месяц. и этот дефицит покрывается из госбюджета - из топливного акциза (1.7 миллиарда в мес), из таможенных акцизов (львовская бляхарская таможня дает 1 миллиард в мес), из табачных и алкогольных акцизов... итого все наши дороги РЕАЛЬНО спускаются пенсионерами в их унитазы... а что остается - то уже идет на дороги... таковы реалии и так у нас уже давно, это не новость. более того, если мы не откажемся от содержания пенсов, то нас ждет только увеличение налогов и цен. если условным бляхарям дадут зеленую на ввоз корыт за гроши - значит поднимут налоги для предпринимателей, параллельно введут и сделают обязательными новые налоги для всех остальных, типа за недвижимость, за второй автомобиль, за второй компьютер в доме, за скважину во дворе и т.п. таков унылый путь социализма во всем мире. а у нас именно соц.государство - это прямо в конституции написано.. :(

п.с. с меня, дружище, дерут 640 + 720 не в год, а каждый месяц - за предпринимательство.. только за то, что я сам не сижу на шее государства и даю работу другим... а с ноября хотят поднять еще на 20%... ведь наглым бляхарям надо дать возможность завозить корчи евро-0, чтоб они травили наших детей, а наглым пенсам надо поднять пенсии, они ж сироты - кто их еще накормит.. не сынок же бляхарь заплатит пенсию матери-старушке? у него на нее нема денег, у него есть только на бээмвэ и все..
Последний раз редактировалось raccoon 11 сен 2017, 03:41, всего редактировалось 2 раза.

Бажен

Сообщение Бажен » 10 сен 2017, 10:15

От читаю довгі Ваші ессе, пане raccon, і не розумію скільки є пенсіонерів у Чехії або Польщі. І чому у них можно ввозити вживані авто євро0, а у нас нє.
Там нема дірки у бюджеті?))
А з приводу законів - суть їх зводиться до того що люди вимагають привезти нашу законодавчу базу і ставки мита при розмитненні до, якраз, подоби такої ж у Чехії або Польщі. А саме: ввести ТО, ввести обмеження Євро5 лиш на нові машини ( для нац. виробників теж), привести вартість розмитнення до ставки у 40% від вартості купівлі ( тобто інвойсу, а не каталогу Швакє)). А з приводу бляхарів, так я теж вважаю що це не правильно. Але коли держава ставить у позу, то кожен крутиться як може.
Я вважаю що закони правильні ( 5561 та 5562), але бляхарів мають сплатити зверху адекватний штраф. А потім розмитнити свої машини за новим законом, по реальних цінах.
Як приклад Мерседес лупатий єшка (220 чи 221 кузов, не розбирають на стільки) 2000+ року чуваку з Закарпаття обійшовся на Мадьярських номерах у 1700 євро. Розмитнити коштує ще 7000. Пенсіонери, кажете?)) З такими податками я сам своїх батьків утримувати у, дешевше вийде. Я і так це раз-по-раз роблю бо пенсії у них до 2000 грн.
І, доречі, ці закони - єдиний варіант позбутись жигулів і космічів, які точно більше вмирають повітря сім беха без кату.)))

alf

Сообщение alf » 10 сен 2017, 10:54

raccoon писал(а):депутатов и топ-чиновников с высокими зп - от силы пара тысяч на 40 миллионов населения. простая математика: 2000 клятых депутатов умножить на, ну пусть 100 тыс зарплаты. получаем затрат 200 МЛН ...
Я сам ЧП и не сижу на шее, ёбашу за 10-15т и налоги плачу. Вопрос в том что "эти ..." за 100т сидят на шее и не хрена не делают, для тех у кого на шее сидят, только выдумывают где еще отжать, чтоб это их не коснулось. Ты еще забыл посчитать тех, кто бывший с такими же пенсиями не чета нашим родителям и окружение каждого, типа помощники, советники и секретари, тоже не хило отгребающие...

raccoon

Сообщение raccoon » 10 сен 2017, 15:58

Бажен писал(а):От читаю довгі Ваші ессе, пане raccon, і не розумію скільки є пенсіонерів у Чехії або Польщі. І чому у них можно ввозити вживані авто євро0, а у нас нє.
Там нема дірки у бюджеті?))
в Польщі на 70% платників до ПФ - 14% пенсів. решта - діти. тобто на 40 млн населення і 25 млн платників до ПФ - там 6 млн пенсів. а у нас на ті самі 40 млн - лише 10 млн платників до ПФ і 13 млн пенсів. при чому їхня кількість постійно росте. їх може вже і 14 млн, бо 13 то дані минулого року. тобто у нас пенсів більш ніж вдвічі від польського рівня. у нас кожен платник до ПФ годує півтора пенси, а в Польщі платник годує пів-пенса. тому і життя у них інакше, інші ціни, інші пенсії, інші дороги

ввозити шрот там можна, але експлуатація стане дуже дорого. в Італії річне ОСАГО за старе корито дійде до 3500 євро. на рік!! а знаєте чому? вони про це прямо кажуть, офіційно: бо дешеве корито, яке нічого не варте, значно збільшує ризик ДТП. це така психологія пересічного. якщо корито коштує 1000 євро, навіщо його жаліти і їздити обережно? хто не сховався - я не винуватий... так от, бляхарі готові платити 3500 євро на рік? звісно що ні, бо то є люди з низькою соціальною відповідальністю. люди, яким головне наіпати держбюджет. якби у нас зняли високий акциз, проте ввели високу страховку, "як в європі" - думаєте, бляхарі б страхували свої корита? ні, вони б майданили під радою з вимогою відмінити штрафи за відсутність ОСАГО і знову розповідали б лошкам про васадзе, чікалядника, ахмєтова... "кравапійци-алєгархі від страхового бізнесу нє дают жить чєсним водітєлям!" - отаке було б. бо бляхар - то халявщик. воно як зозуля, підкидає іншим свої податкові зобов'язання. ось я і alf - ми утримуємо стареньких матерів трьох мордатих бляхарів на беемве. яким розмитнення "дорого", беемве "дуже треба", а матері при цьому хочуть жерти

raccoon

Сообщение raccoon » 11 сен 2017, 03:55

Бажен писал(а):Пенсіонери, кажете?)) З такими податками я сам своїх батьків утримувати у, дешевше вийде. Я і так це раз-по-раз роблю бо пенсії у них до 2000 грн.
І, доречі, ці закони - єдиний варіант позбутись жигулів і космічів, які точно більше вмирають повітря сім беха без кату.)))
так жигулів на дорогах, а не в статистиці, реально відсотки 3 від загалу. а космічів взагалі десь пів відсотка, як і чьорних волг з побєдамі :))

а щодо пенсів, то те що ви пишете - то ідеальний варіант, то моя мрія взагалі - щоб кожен утримував своїх пенсів сам. і якщо і платив соціальний збір, то десь 5%, чисто на пенсів-сиріт, яких у нас одиниці. тим більше, що Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків - ст 51 Конституції! тобто розумієте, це взагалі нонсенс, що ми вимушені платити таку купу податків і утримувати чужих батьків, коли Конституція і Сімейний кодекс зобов'язують кожного дбати про своїх власних! Згідно з Сімейним кодексом України повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги, то якого ж ми платимо купу грошей за батьків "того хлопця", що за наших платити навіть не думає, а якщо й платить, то весь час шукає, як би наібати систему? як-от бляхарі роблять. тому якщо кожен буде просто виконувати ст 51 КУ, майже всі ціни в Україні стануть вдвічі меншими, уявіть собі. а розмитнення тих же блях коштувало б 20 баксів - чисто оплата паперу, електроенергії та робочого часу митника.

нам, країні, дуже потрібна широка дискусія і консенсус на цю тему. реально ВСІМ буде краще без цього пенсійного трешу, що є зараз... от у вас є заробіток 10к в міс, а ви на нього зможете купити вдвічі більше товарів і послуг, ніж зараз. і що ви, при цьому не віддасте третину доходу батькам? коли навіть без цієї третини ви зможете купити більше, чим січас? звісно віддасте, залюбки. а для них то буде як 6000 зараз, тобто на все вистачить і гірше не стане точно!

я вище дописав в свій комент, але про всяк випадок продублюю тут сухі цифри: дефіцит ПФ - 12-13 ярдів на місяць. цей дефіцит покривається всіма нами - з паливного акцизу (1.5-2 ярди на міс), з митних акцизів (львівська бляхарська митниця дає 1 ярд на міс), а ще десятка ярдів береться з табачних й алкогольних акцизів, зборів на ліках, зборів на газі та купи всього іншого... уявіть наскільки зміниться наше життя, якщо скинути з економіки цей жахливий пенсійний тягар, через який повільно вимирає нація. ми буквально годуємо чужих пенсів своїми дітьми - з такими податками і цінами народжують менше. мені от далеко за 30, дружині 30 буде незабаром, але ми лише починаємо думати про одну дитину... і так живе більшість.. тож ми, Україна, реально вимираємо, щоби пенси були ситі. то є соціальний канібалізм

Бажен

Сообщение Бажен » 11 сен 2017, 08:07

raccoon писал(а):
Бажен писал(а):Пенсіонери, кажете?)) З такими податками я сам своїх батьків утримувати у, дешевше вийде. Я і так це раз-по-раз роблю бо пенсії у них до 2000 грн.
так жигулів на дорогах, а не в статистиці, реально відсотки 3 від загалу. а космічів взагалі десь пів відсотка, як і чьорних волг з побєдамі :))

а щодо пенсів, то те що ви пишете - то ідеальний варіант, то моя мрія взагалі - щоб кожен утримував своїх пенсів сам. і якщо і платив соціальний збір, то десь 5%, чисто на пенсів-сиріт, яких у нас одиниці. тим більше, що Повнолітні діти зобов'язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків - ст 51 Конституції! тобто розумієте, це взагалі нонсенс, що ми вимушені платити таку купу податків і утримувати чужих батьків, коли Конституція і Сімейний кодекс зобов'язують кожного дбати про своїх власних! Згідно з Сімейним кодексом України повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги, то якого ж ми платимо купу грошей за батьків "того хлопця", що за наших платити навіть не думає, а якщо й платить, то весь час шукає, як би наібати систему? як-от бляхарі роблять. тому якщо кожен буде просто виконувати ст 51 КУ, майже всі ціни в Україні стануть вдвічі меншими, уявіть собі. а розмитнення тих же блях коштувало б 20 баксів - чисто оплата паперу, електроенергії та робочого часу митника.

нам, країні, дуже потрібна широка дискусія і консенсус на цю тему. реально ВСІМ буде краще без цього пенсійного трешу, що є зараз... от у вас є заробіток 10к в міс, а ви на нього зможете купити вдвічі більше товарів і послуг, ніж зараз. і що ви, при цьому не віддасте третину доходу батькам? коли навіть без цієї третини ви зможете купити більше, чим січас? звісно віддасте, залюбки. а для них то буде як 6000 зараз, тобто на все вистачить і гірше не стане точно!

я вище дописав в свій комент, але про всяк випадок продублюю тут сухі цифри: дефіцит ПФ - 12-13 ярдів на місяць. цей дефіцит покривається всіма нами - з паливного акцизу (1.5-2 ярди на міс), з митних акцизів (львівська бляхарська митниця дає 1 ярд на міс), а ще десятка ярдів береться з табачних й алкогольних акцизів, зборів на ліках, зборів на газі та купи всього іншого... уявіть наскільки зміниться наше життя, якщо скинути з економіки цей жахливий пенсійний тягар, через який повільно вимирає нація. ми буквально годуємо чужих пенсів своїми дітьми - з такими податками і цінами народжують менше. мені от далеко за 30, дружині 30 буде незабаром, але ми лише починаємо думати про одну дитину... і так живе більшість.. тож ми, Україна, реально вимираємо, щоби пенси були ситі. то є соціальний канібалізм
З приводу жигулів Ви не праві! Варто просто виїхати з мегаполісу у село. Жигулів і подібногомтрешу туєва хуча. І то є раз.
З приводу пенсій теж є питання. Концептуально, утримувати своїх батьків я згоден... правда паровозом йдуть і дідусь з бабусею. Але пенсія у польші має три складники: державна, накопичувальна й від роботодавця. Так лиш державна складова тої пенсії 400-500 євро у середньому. Відповідно, далі математика ( Ваша ж): якщо поділити ті пенси що їх годує українець і порівнаяти з поляком, то поляк віддає у два-три рази більше. Тому загальна прив'язка до пенсій то фігня.
Доречі у ПФ сплачують не тільки ЧП, сплачують абсолютно всі, включаючи пенсів))) Всі купують продукти й послуги.
А ще варто поаналізувати на скільки зростуть прибутки держави, якщо всі бляхери розмитнять свої тачки! Навіть 20 євро з квадратного рила у ПФ то закрита дірка і профіцит!)))

Ответить