FAQ по Nissan Leaf

Информация о текущих и будущих модификациях самого популярного электромобиля в мире!
chmelvv

Re: FAQ по Nissan Leaf

Сообщение chmelvv » 08 сен 2017, 10:39

Misha писал(а):а подушка ніби автоматична, достатньо сісти на передню сідушку
Так, вже прочитав, що автоматично, але моя другокласниця не малої комплекції + крісло - і ніфіга не включається.
Спробую ще сам сісти, може бракована.

raccoon

Сообщение raccoon » 08 сен 2017, 12:57

так, коли сідає передній пасажир - подушка активується. але бувають і глюки, через це навіть відкликали купу Ліфів для ремонту - чи то програмно щось виправляли, чи то міняли датчики присутності пасажира. не пам'ятаю вже. так от, буває що пасажир сідає, а подушка не працює. тоді тре пасажирові трохи поїздити дупкою на сидінні і тоді подушка активується, а лампочки згаснуть :)

zalex_ua

Сообщение zalex_ua » 02 ноя 2017, 16:56

Там де про таймери йде мова, все розказано з позицій що комплектація SV або SL.
А в звичайної ж Sки великі відмінності: тільки один таймер і тільки закінчення заряду. Немає можливості виставити заряlжатись до 80%, тільки до 100%
І ще, хоч в інструкції на сторінці 2.11, де йде мова про годинник той що на щитку, сказано що "The clock is not synchronized with the clock displayed on the navigation system. The charging timer starts and stops charging base on the time displayed on the navigation system screen."
Але в моєї S+ 2015 року все не так - якраз годинник на щитку пливає на те, коли ліфу завершити заряд.

Годинник на магнітолі, не впливає на таймер заряду.
Таймер клімату не тестував, але думаю що він також працює не від одинника магнітоли а від щитка.

ut0va

Сообщение ut0va » 10 окт 2018, 11:31

Увадаемые гуру, подскажите как на модели SV вернуть мелодию включения «двигателя», при надатии главной кнопки запускается все беззвучно, видно я шаловливыми руками выключил, не могу найти где. Во вкладке звуков уровень не активный, серый

alf

Сообщение alf » 10 окт 2018, 21:49

ut0va писал(а):
10 окт 2018, 11:31
Увадаемые гуру, подскажите как на модели SV вернуть мелодию включения «двигателя», при надатии главной кнопки запускается все беззвучно, видно я шаловливыми руками выключил, не могу найти где. Во вкладке звуков уровень не активный, серый
Или лифспаем игрался или одеть обратно клемму на динамик в левом крыле

ut0va

Сообщение ut0va » 11 окт 2018, 20:15

alf писал(а):
10 окт 2018, 21:49
ut0va писал(а):
10 окт 2018, 11:31
Или лифспаем игрался или одеть обратно клемму на динамик в левом крыле
Спасибо. Да, наверное лифспай, клемму не трогал, задним ходом еду сигнал есть

Deffi

Сообщение Deffi » 13 окт 2018, 10:57

chmelvv писал(а):
07 сен 2017, 23:14
2) що не можна кнопками на клімат контролі перевести F в С. Лише перепрограмуванням мікросхем.

Sent from the mobile client - Forum Talker
На климате элементарно меняется Фарингейты в Цельсии... Я себе поменял в менюшке...

Ответить