чому i3

raccoon

Re: чому i3

Сообщение raccoon » 17 янв 2019, 23:50

у мене американець. ну я теж люблю коли авто чисте, але зараз у Києві то треба мити через день, а фари мити щодня як мінімум, бо соляна каша на дорозі. тому авто мити я забив - зараз це нонсенс. краще я на ці гроші заряджуся на чудовому і зручному шадемо, ні в чому собі не відмовляючи :) а фари мию сніжком кожного дня. може тому мені добре світить. от якщо про дальній, то дальній на Ліфі дійсно повне лайно. я аж розсміявся першого разу, як його ввімкнув. і грязно виругався :) так що про дальній яб щось подумав, про якесь рішення.. до речі цікаво, а як там головне світло у Бешки? ближнє, дальнє? у неї фари вище і все так виглядає, ніби ближній повинен бути вогонь!

y_lexus

Re: чому i3

Сообщение y_lexus » 18 янв 2019, 11:12

Ближній таки агонь, дуже подобається. Кращий за всі ксенони, які в мене були на машинах колишніх і одній тепершній (ніссан мурано, рено колеос, форд куга), навіть після заміни ламп в цих ксенонах. Думаю, це із-за світлодіодів.

Дальній практично відсутній. Дальній (або high beam, як цю штуку з любов'ю називають на БМВ-форумі американці, хоча там ні high, ні beam ніц немає :lol:) пробує пробитися з протитуманок - саме там, окремо, встановлені галогенки, які прагнуть щось освітити, але провалюють це завдання, зате псують гарне біле світло ближніх діодів. В результаті навіть моргнути дальнім не виходять - люди не розуміють, що це я там протитуманками блимаю, що маю на увазі. Та і брудні ці фари дального увесь час, не навитираєшся їх - через десять метрів те ж саме. Коротше, провал, немає слів :roll:

На нових версіях i3 з 2016 р. випуску дальній вже інтегрований в одну лінзу з ближнім, здається теж світлодіодний, мав би бути ок.

До речі, щодо світлодіодів Ліфі, ось тут один власник у своєму бортжурналі виклав фотки до і після заміни на світлодіоди. По фотках виглядає, що міняти варто було. Я б зробив http://www.ev-club.net/forum/showthread ... 47#post147.

Ответить